LED baterka je doplňkem, co se vejde do každé kapsy

Světlo je důležitým elementem, ať už nám má sloužit v práci, doma nebo na výletech do přírody, neobejdeme se bez něj vlastně ani den. Dobrá svítilna je proto nezbytným vybavením pro domácnost a své místo má i v batohu, který si bereme všude s sebou. Vypadla snad právě elektřina? Potom musí být po ruce opět baterka, symbol, jenž bude majákem ve tmě až do doby, kdy se dodávky proudu opět obnoví. Lehká, skladná a pohotová, to jsou atributy, které využijete v mnoha různých situacích.

led baterka

Vyberte si svůj vlastní režim

Výhodou je i několik různých režimů pro svícení, můžete mezi nimi snadno přepínat. Je libo vysoký výkon nebo dáte přednost dlouhotrvajícímu osvětlení s nižší intenzitou? Vadit nebude ani déšť, problémem se nestane ani pád z malé výšky na zem. LED baterka je velmi odolná a připravená i na různé rozmary počasí. A dosvit? Připravte se na pomocníka, díky němuž si prohlédnete i objekty na vzdálenost více než dvou stovek metrů. Samozřejmě při nejvyšší možné intenzitě, pokud budete přepínat mezi jednotlivými režimy svícení, dosah se zkrátí. Záleží na tom, co je vaší aktuální prioritou, připraveno je několik různých variant a je pravdou, že ke slovu někdy přijde snad každá z nich.

příslušenství k baterce

Víceúčelový pomocník pro každou domácnost

Pokud máte rodinný dům, je kvalitní baterka téměř až nezbytností. Kutilská dílna, práce na zahradě, cesta do dřevníku v zimních měsících. Míst, kde si potřebujeme posvítit, se za jediný den najde více než dost, že? Ergonomická, tedy jinak řečeno, velmi příjemně se drží v ruce, a to klidně i po delší dobu. Stmívá se? Nebo už je úplná tma? Spolehněte se na světelný zdroj, jenž nikdy nezklame a stojí za ním vysoká kvalita zpracování. Výhodou je také vysoká kapacita baterie. Více informací na vás čeká na cel-tec.cz!