Krachuje váš podnik? Nevzdávejte to!

Splnili jste si svůj sen o podnikání, a nějakou dobu se vám i dařilo, ale pak to šlo z kopce? To se někdy stává, a jako nejsnazší řešení se nabízí podnikání ukončit. Není to však škoda, když přihlédnete k tomu, kolik času, sil, a emocí jste do svého podniku již vložili? Ačkoliv se může zdát vše ztracené, nevěšte hlavu. Každý problém totiž má řešení. A peníze lze sehnat snadno.

komínky mincí

Po uši v dluzích

Nejprve jste si vzali jedno půjčku, poté druhou, až se vám všechny začaly hromadit, některé méně výhodné než jiné. Později jste nestihli včas zaplatit, a dostali se na ten ošklivý seznam dlužníků, což vám z registru jen tak neodpářou. Podnik se hroutí, peníze protékají mezi prsty, na dveře klepe exekutor. I v takovém případě se dá něco dělat, a ačkoliv s vámi banka nejspíš nechce mít nic společného, stále jsou zde služby nebankovních společností, jejichž pohled nebývá tak přísný. Můžete se obrátit například na společnost Americká nebankovní hypotéka, kde vám ochotně poradí, a pomohou s řešením vašeho problému.

podepisování smlouvy

Vyplaťte se z exekuce

Ještě než vám zabaví veškerý majetek, a z vaší firmy už nic nezbude, zkuste si zažádat o hypotéku bez registru. Získáte tak peníze, kterými se z exekuce vyplatíte, a můžete začít znovu. Tentokrát už lépe, protože jistě víte, kde jste udělali chyby. Nemusíte mít strach, vaše záznamy v registru nebudou důležité, a pokud zvládnete splácet, na ničem jiném nezáleží. Stačí jen vyplnit krátký dotazník, zaslat fotografie nemovitosti, kterou se zaručíte, a již brzy si domluvíte podmínky splácení. Splácet můžete až třicet let, samozřejmě s ohledem na váš věk. Pokud se vám pak bude skvěle dařit, půjčku jednoduše předčasně splatíte.

Refinancujte

Velké množství půjček, rozdílné podmínky, někdy až nevýhodné splátky. Děsivé, že? U nebankovních společností se však lze domluvit na refinancování, a sjednocení http://help.autodesk.com/cloudhelp/2016/CSY/AutoCAD-Core/files/GUID-C38426A3-B4CA-4788-A6B9-F132DD705CA0.htm půjček do jedné, která se už bude splácet lépe, a s podmínkami nastavenými vám na míru.