Elegance a párty

Jsem opravdu hodně akční člověk, takže jsem vždycky ráda, když mám vždycky něco dělat, protože opravdu nemám ráda nudu. Jsem spíše extrovert a možná trochu hyperaktivní. Kolikrát se mi stalo, že jsem byla třeba s kamarádkami a dalšími přáteli domluvená, že půjdeme někam na diskotéku nebo na zábavu, ale většinou také z toho sejde. A to třeba kvůli tomu, že třeba někdo onemocní, takže potom zbytek party nemá opravdu náladu někam se jít bavit. Abych pravdu řekla, tak možná by to bylo sobecké, ale i já bych tak šla se bavit. Vždyť přece tato nikdo nemůže, že některý náš partner z party onemocní.

Mám ráda eleganci.

Tohle se prostě nedá předpokládat, takže bych asi neměla výčitky svědomí, že bych se šla někam bavit. Tak jsem si řekla, že nejlepší bude, když já občas na zahradě uspořádám nějakou velikou párty. A naše zahrada není tak moc obrovská, jako třeba sousedova, který tam dělá opravdu veliké a časté párty, které jsou opravdu perfektní. Mě párty baví. A proto, abych měla opravdu skvělou párty, tak jsem si řekla, že si pořídím taky nějaké bistro stany anebo nějaké další stany, aby byla zábava. Bílé ubrusy a bílé potahy jsou skvělé, když třeba venku prší a chcete cateringové potahy a bílé ubrusy schovat, aby vám nic nezmoklo, tak si pořídíte i stan.

Bílé ubrusy jsou pěkné.

A samozřejmě, že jsem taky chtěla cateringové potahy anebo krásné bílé potahy na židle. Líbí se mi bistro potahy a bílé kulaté ubrusy, protože to vypadá více elegantně. A takové bílé potahy na židle se opravdu hodí, když třeba slavíte nějakou oslavu anebo svatbu. A co třeba bistro potahy? Takové se hodí třeba když chcete udělat zábavu a chcete mít něco zajímavého na své party. Anebo také se mi líbí bílé ubrusy anebo bílé kulaté ubrusy. A bílé potahy na židle se hodí na narozeniny anebo nějaké párty. Líbí se mi, když je párty opravdu skvěle udělaná a nejenom tak na oko. A pro to opravdu mám ráda také dekorace a další věci, aby celá párty byla dokonalá.