Vybělte si zuby sami doma

Krásné zuby už nemusí být jen sen
Sníte o tom, že budete mít zuby krásně bílé? Chcete se moct doširoka usmát a neřešit, že máte zažloutlé zuby? Péče o zuby začíná v koupelně. I když to asi všichni ví, pořád to některým nejde jak by mělo. Správná péče o zuby je naprostým základem pro to, aby byly zdravé a dobře vypadaly. Nemocné zuby nikdy nemůžou vypadat dobře, a pokud byste se je pokoušeli bělit, ještě byste si ublížili.

Správné čištění je klíčem k dokonalému úsměvu
Asi není třeba zdůrazňovat, že zuby je potřeba čistit denně. Je potřeba je zbavit zubního plaku, který se tvoří konzumací jídel a nápojů. I u jídla a pití můžete značně omezit tvorbu například pigmentových skvrn na zubech. Pokud si vyřešíte všechny problémy se zuby a naučíte se je pořádně čistit, můžete uvažovat o jejich bělení.

bílé zuby

Kvůli bělení zubů někdo dochází na kliniku, kde mu speciální metodou zuby vybělí. Dnes si už můžete zuby bělit i sami doma. Musíte jen vědět jak na to, a koupit si k tomu vhodné pomůcky. Jednou z cest, jak mít krásně bílé zuby v pohodlí domova, je VitalCare. Tento produkt pochází z Ameriky a pomůže vám získat zářivě bílé zuby.

Zuby si vybělíte jednoduše doma. V balení najdete stříkačku pro nanášení gelu, bělící gel v počtu dvou kusů, návod a 4 aplikátory.

zářivý úsměv

Použití tohoto bělícího gelu je velmi jednoduché.

  1. Ponoříte aplikátor do horké vody, aby se dal tvarovat.
  2. Přiložíte jej na zuby a několik minut ho podržíte v ústech, abyste ho vytvarovali.
  3. Pokud je aplikátor vytvarovaný a jste s jeho tvarem spokojeni, vlijte běžící gel do stříkačky.
  4. Potom už jen musíte aplikátor podržet v ústech nejméně 30 minut.

Na našem webu najdete detailní návod, který vám pomůže připravit si bělící proceduru přímo u vás doma. Výsledky uvidíte velmi rychle, a pokud se o zuby budete starat pečlivě, zůstanou bílé až po dobu dvou let.