VIP top squirt a tři milf mature maminy u mě na chatě

Tenhle erotický příběh se mi stal loňské léto. Jmenuji se Martin a bylo mi čerstvě po osmnáctce. Měřím metr osmdesát sedm, vážím cirka 80 kilo, mám hnědé vlasy a jsem hubený usměvavý kluk. Co bych o sobě ještě napsal. Moje první holka a zároveň poslední mě opustila s mým nejlepším kámošem. Vlastně, on nejlepší nebyl. Byl to pěkný hajzlík. Moji Bohunku mi dvakrát přefikl na diskotéce na dámských záchodech. Tak jsem ten vztah ukončil a řekl si, že budu raději sám.

Smutné večery jsem zaháněl masturbací u erotických dlouhých videí na webstránkách jako PerfectGirls, Camsoda, JerkMate, Likuoo, WhoresHub, FreeVideo, Xnxx, Pornhub, Xhamster, Amateri, Xvideos, Porn300, BongaCams anebo chodil na erotický chat, kde si dělaly starší ženský dobře a prožívaly u toho mokrý SQUIRT. Mám rád live sex cams stránky, kde si člověk najde holku na jednu noc. Vybere si nádhernou paničku, udělá si pěkný večer a život je hned lepší.

No, jinak pocházím ze středních Čech a s rodiči jsem jel na celé léto k nám na chatu na Lipno, Černá v Pošumaví, Radslav. Jezdíme tam už od dětství, takže už to tam celkem dobře znám. Hodně krát jsem se sám sbalil a jen tak si vyjel na celý den na kole. Objel půl Lipna a na večer zpět na chatu, kde už na mě čekali rodiče s nějakou dobrou večeří.

nahá žena

A někdy, když se mi vůbec nechtělo šlapat do pedálů, přece jen tam jsou všude na Lipně kopce. Jsem si půjčil od souseda motorku a vydal se po hranicích Rakouska. Zpět se nechal převézt po vodě na přívozu z Kyselova do Dolních Vltavic. Za tu dobu, co jezdím na naši chatu, jsem potkal na mých výletech po okolí nespočet zajímavých lidí. Jednou jsem pomohl mladým holkám vyměnit gumu u jízdního kola, podruhé jsem pomohl Holandským turistům najít ztraceného pejska. Ale na poslední erotické dobrodružství nikdy nezapomenu.

Minulý rok, byl už konec léta a také konec dovolených. Naši museli odjet do středních Čech, že prý se stalo něco blbého u nich ve firmě. A že jestli chci, tak ať si prodloužím prázdniny a přijedu za 14 dní vlakem domů. Jen ať pak ještě uklidím celou chatu a vyjím lednici, aby se tam něco do listopadu nezkazilo. Dostal jsem od taťky pár chytrých rad a naši odcestovali Škodou Super b směr domů.

Byl zrovna čtvrtek, v chatové oblasti už zůstalo jen pár lidí a všude božský klid. Zalezl jsem do chaty a pustil si televizi. V tom koukám na reklamy a vidím, jak si tam v reklamě opékají buřty a dávají si k tomu hořčici s křenem, chlebem a zapíjí to pivem. Otevřel jsem lednici, jenže tam moje mamka nechala jen samé sýry, ovoce, zeleninu a trvanlivý salám. Chvilku jsme přemýšlel, jestli ještě stihnu zajet do Černé v Pošumaví do prodejny Coop. Hlad byl samozřejmě silnější, zamkl jsem chatu a hurá pro nějaké buřtíky a pivko.

prsa ženy

Před obchodem na menším parkovišti bylo docela veselo, u černého Mercedes-Benz GLE coupé stály 3 fakt pěkné zralé MILF holky a něčemu se pořád smály. Já se na ně také usmál a šel pro špekáčky do obchodu. Asi po 5 minutách co jsem vyšel z obchodu, tam pořád stály a zavolaly na mě. Zda bych jim nastavil něco na mapě v navigaci, že jedou na týden na dovolenou do Černé v Pošumaví. Prý kudy se dostanou do chatové oblasti. Když mi řekly adresu, odpověděl jsem jim, že přesně vedle máme chatu. A že jedou správným směr a za pár minut tam budou. Ještě chvilku se za mnou otáčely a já už si to štrádoval na kole zpět.

Za pár minut už jsem byl u Windy Pointu, někdo na mě zezadu troubil a když jsem se ohlédnul, viděl jsem to černé auto, u kterého byly ty tři nádherný ženský. Asi za 5-8 minut jsem přijížděl k naší chatě a vedle už čekaly ty paničky z Mercedesu. Všechny se zase začaly smát a já na ně s úsměvem zamával a nahlas je pozdravil a že jsem rád, že tu budu mít tak sympatickou návštěvu.

Pozdravili jsme se a prý že jim náš soused pronajal celou chatu a že si potřebují pročistit hlavu, a hlavně odjet z Prahy z toho hluku a frmolu.

Menší blondýnka se mi představila jako Petra, zrzka se jmenovala Gita a vyšší černovlasá byla Iveta. A že věk nebudou říkat. Já se jen usmál a domyslel si, že budou tak o 20-25 let starší než já.

milostný akt

Řekl jsem jim, že tu budu na 14 dní sám a naši odjeli pryč. A že si jdu dělat špekáčky, tak kdyby chtěly, tak za hodinu budu rozpalovat oheň. A že buřty a chleba mám, ale mám jen 2 piva. A prý, že oni donesou víno s Colou a mají i hodně tvrdého alkoholu. A že se jdou ubytovat a dát si sprchu, po tolika hodinách jízdy.

Zaplul jsem do chaty a ani nevím proč, začalo mě silně cukat v péru. Nevím, čím to mohlo být, asi jak byly navoněné, nějakým sexy parfém z feromonů. Ale dělalo mi to moc dobře. Rychle jsem si dal sprchu, vzal čisté oblečení a na sebe nastříkal trochu voňavky. Šel jsem rozdělat oheň, pomalu tam chystal i špekáčky a najednou za mnou stála ta nejmenší blondýnka Petra. V rukách držela 2 flašky červeného vína a Colu. Už se vůbec nesmála, tak jako na parkovišti. Řekl jsem jí, ať si vybere nějakou židli a ohřeje se u ohně.

Petra jen řekla, že její dvě kamarádky si dávají ještě sprchu a vybalují si kufry a přijdou za pár minut. Zeptal jsme se jí, proč najednou tak zesmutněla, když ještě před hodinou na parkovišti byly všechny veselé. Petra se rozpovídala, že jí nedávno opustil přítel a u soudu vyhrál i péči o dceru. A teď z toho má velké nervy a její kamarádky jí vzaly na dovolenou, aby přišla na jiné myšlenky.

Řekl jsem jí, že sice nemám děti, ale něco podobného se stalo i mě. Petra se zvedla ze židle a zeptala se, jestli si dám také Colu s vínem. Souhlasil jsem a zároveň se jí díval do těch modrých smutných očí.

Vzápětí přišly Gita s Ivetou a přinesly Gin s Tonikem a Key Rum. Prý to všechno musíme zapít, vypít a že jsou na světě jen jednou a chtějí si užít celou dovolenou.

Holkám jsem ještě nabídl, zda se chtějí podívat ke mně do chaty. Všechny souhlasily a šli jsme na exkurzi. V prvním patře jsme měli i zasklenou lodžii, kde byla umístěná whirlpool vířivka. Zrzka Gita s černovlasou Ivetou se na sebe podívaly a začaly se zase smát. A prý kdyby to nevadilo, klidně by se přišly večer ohřát do vířivky. Odpověděl jsem,, že to není žádný problém a že ji tedy nastavím na 37°Celsia“.

pozadí ženy

Blondýnka Petra jen povzdechla, koukla smutně na mě a že by do vířivky šla taky. Petře jsem odpověděl, ať už není tak smutná, že si dáme všichni na rozjezd panáka Gina s tonikem. Po hodině jsme v sobě měli už po 4řech panácích a 2dcl vína s Colou a nálada začala stoupat. Holky se překřikovaly, musel jsem je trochu mírnit, že jsou tady ještě někteří sousedé, aby si nepřišli náhodou stěžovat na hluk.

Kolem 12cté hodiny jsme už měli vypitý Key Rum i a půl Ginu s tonikem a jednu celou flašku červeného vína. A že jestli tedy nevadí, že si dají tu slíbenou vířivku. Iveta chytla Gitu za ruku v jedné ruce víno a vedla ji k nám do chaty. Jen jsem na ně zavolal, ať nespadnou ze schodů. Obě dvě se začaly smát a že kdyby spadly, tak je prý najdeme dole pod schody.

U ohně jsem zůstal sám s Petrou a po chvilce mi řekla, zda by si nemohla ke mně přisednout a že potřebuje obejmout. Seděli jsme u ohně a nic neříkali. Asi po hodině na nás zavolaly od vířivky Gita s Ivetou, zda se nepřipojíme v koupání. Jen jsem na ně zavolal, že za chvilku přijdeme.

Petra mi ještě stačila ubalit pěknou pusu, chytla mě za ruku a už mě táhla do horního patra k vířivce. Když jsme přišli do horního patra, všude na chodbách byly poházené kalhoty, trika, spodní prádlo, kalhotky, podprsenky, ponožky. Holky se tomu začaly zase smát.

Holkám ve vířivce jsem řekl, že se nahý stydím, ať se otočí a zavřou oči. Petra se začala svlékat, měla fakt mohutná velká prsa. Měla vyholenou blonďatou kundičku a větší krásný zadek. Nechal jsem ji, ať jde do vířivky přede mnou. Po ní jsem rychle zaplul k holkám do whirlpoolky a řekl, že můžou otevřít oči.

Gita mi podala flašku vína a ať se s Petrou ještě napijeme, že oni dvě už jsou úplně na mol. Petra dopila víno a začala mi rukou zajíždět pod vodou po stehnu. Po chvilce mi chytla penis a začala mi ho honit. Gita s Ivetou na nic nečekaly a začaly se spolu líbat. Iveta se opřela o vířivku a vyšpulila na všechny zadek a prý, kdo jí ojede rukou. Gita se toho ujala a dvěma prsty jí roztáhla zarostlou chlupatou kundu. Celou dobu jsme se na ně s Petrou dívali, jak si dělají dobře. Gita jí strčila celou ruku do kundičky a Iveta se začala svíjet v orgasmech. Fisting lesbiček jsem znal jen z porno videí. Pamatuji si, jak jsem koukal každý večer na dlouhá videa a představoval si, jak se lezby a bisexuálky ukájí vibrátory nebo rukama. No a teď se mi to konečně splnilo.

Petra mě poprosila, že se také opře o whirlpoolku a jestli bych jí neošukal, že to opravdu potřebuje. Asi to dělal ten alkohol, ale nečekal jsem ani minutu a celý v ní zmizel. Hodinu jsme byli ve vířivce, a nakonec se na mě všechny MATURE ženský vystřídaly. Večer jsem zažil nefalšovaný dámský gangbang.

Druhý den jsme se probudili v naší chatě. A všichni jsme se tomu smáli. Další dny probíhaly skoro úplně stejně. Celý týden jsem s holkami sexoval od rána do večera. Na tohle léto opravdu nikdy nezapomenu.

Gita, Iveta a Petra mě slíbily, že příští rok zase přijedou. A že prý vezmou ještě jednu nymfomanku, která má ráda fetish akce, skupinový sex, swingers party a sexuální orgie, kde to dělá každý s každým.

5/5 - (2 votes)