Unakit pro hledání sebe samých, ale i pro těhotné ženy

Jistě jste už slyšeli o minerálech, jejichž popularita poslední dobou narůstá. Velmi oblíbené jsou šperky, které se dříve daly koupit spíš ve stáncích na trzích, nebo ve specializovaných obchodech, dnes se však jejich ruční výrobou zabývá čím dál více lidí, a naleznete také spoustu e-shopů, které tyto kameny nabízejí. Mezi nejznámější patří růženín, tyrkys, ametyst, nebo křišťál. Méně známý, a přesto stejně účinný, je kámen Unakit.

unikat

Seberozvoj

Unakit je kamenem seberozvoje. Podporuje totiž vnímání, kdy si člověk začne uvědomovat i věci, které doposud neviděl, což mu umožní, aby na sobě začal plně pracovat. Dodává člověku velkou dávku koncentrace, pomáhá při rozhodování, a uvolňuje potlačené emoce, které způsobují, že člověk stagnuje na jednom místě. Díky těmto účinkům se člověk cítí vyrovnaný, a v harmonii se sebou samým, což je potřeba pro sebezdokonalení.

Těhotenství

Jestli existuje kámen pro těhotné ženy, je to právě Unakit. Má schopnost chránit zdraví matky i nenarozeného dítěte, pomůže lépe zvládnout porod, a i s následným zotavováním.

Orgány

Mimo jiné však Unakit působí pozitivně i na orgány v lidském těle. Konkrétně podporuje skvělou funkci jater, srdeční funkce, mozku, a dalších.

náramek

Cílevědomost

Dalším účinkem Unakitu pak je, že posiluje zdravou lidskou cílevědomost. Pomůže vám nahlédnout do svého nitra, a uvědomit si, po čem skutečně toužíte, a také vám dodá sílu, abyste na tom mohli pracovat.

Vzhled Unakitu

Unakit je mimo jiné velmi krásný kámen, který na vás zapůsobí kombinací mechově zelené, a narůžovělé barvy. Proto si jej mnoho lidí vybírá rovněž ve formě dekorace do domu. Na internetu seženete například krásnou sošku slona z Unakitu, dále pak Unakitové srdce, nebo tromlovaný kámen, který vypadá skvěle v dekorační misce. Je také skvělým dárkem pro nastávají maminky, nebo pro adolescenty, kteří se právě rozhodují o výběru školy.