Pro vášnivé kuřáky

I když platné zákony všemožně stěžují kuřákům jejich vášeň, protože míst, jde se mohou zakouřit stále ubývá, spousta kuřáků rozhodně s kouřením nepřestalo. Co se ale přece jen změnilo, jsou nové způsoby, jak si užívat nikotinu a přitom nekouřit klasickým způsobem, který je zdraví škodlivý. Jste-li kuřáci, tak jste jistě už někde viděli elektronickou cigaretu, ale slyšeli jste už o nahřívaném tabáku? O MOK cigaretě? O e cigaretě MOK?

kouř

Kapesní nabíječka cigareta MOK 2.0 je v elegantním provedení a v několika barevných kombinacích. Když tuto krabičku ukážete nezasvěcenému, ani nepozná, že se jedná i kuřáckou potřebu. V této nabíječce dochází k nahřívání tabáku od společnosti MOK a vy si budete moct vychutnat chuť nikotinu, aniž byste vypouštěli dým. Pokud máte před důležitou schůzkou omezený čas na požitek s cigaretou, můžete vyzkoušet cigaretu MOK mini. Máte přítele kuřáka a vadí vám jeho kouření? Zkuste mu koupit jako dárek MOK COO nebo cigarety MOK FWRD a spojíte dvě věci v jednu. On bude mít radost a vy nenačichnete cigaretovým dýmem.

Elektronická cigareta MOK FWDR je nový moderní způsob kouření, který neobtěžuje lidi okolo kuřáka dýmem a smradem z běžné cigarety. Nahřívač tabáku možná zatím není rozšířený jako elektronické cigarety, ale to přece není důvod, abyste to nevyzkoušeli. Co třeba MOK mini plus nebo elektronická cigareta MOK 2.0? Když už potřebujete nikotin, zvolte alespoň méně zdraví škodlivou variantu kouření, a to nahřívaný tabák.

cigarety

Elegantní krabička s kovovým leskem, kterou budete nabíjet stejně jako váš mobil, aby poté nahřála tabák a vy si mohli vychutnávat chuť nikotinu, aniž by načichlo vaše oblečení, aniž by kdokoliv poznal, že jste vášnivý kuřák. Máte v práci jen omezené přestávky, abyste si mohli zakouřit? Tak si dejte MOK mini a rychle zpátky do práce. Nikdo to ani nemusí vědět, že jste si byli zakouřit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup