Neztrácejte na seznamce čas s některými lidmi


Nemyslete si, že na seznamky chodí pouze lidé, kteří se chtějí seznámit. Nebo možná chtějí, ale určitě s vámi nepůjdou nikdy na rande, protože jejich cílem je cesta a tedy pobavit se, zkrátit si volnou chvíli, nebo…

Na jaké lidi si dát pozor

Pokud hledáte vážný vztah, měli byste tomu přizpůsobit nejen své chování na seznamce, ale také způsob komunikace, která by měla pokud možno co nejdřív vést k prvnímu rande a tedy osobnímu setkání. Na seznamce je totiž mnoho lidí, kteří nemají v plánu jít na rande vůbec a to třeba jen z toho důvodu, že jsou zadaní a prostě nemohou. A nebo si zdejší jedinci také často těší své ego, ale rozhodně nechtějí žádné bližší poznání, nebo dokonce osobní setkání,
Dejte si hlavně pozor na podvodníky. Při troše všímavosti je odhalíte ihned. Podvodníci totiž bývají jedni z nejpřesvědčivějších lidí na seznamce, protože už mají nějakou praxi a bohužel skoro ve všech případech útočí na city a emoce slušných lidí, kteří jim na to také často bohužel skočí. Jak tomu zabránit? Prostě si dejte pravidlo, zásadu, že nikdy nikomu na seznamce nebudete posílat peníze, i kdyby byl jeho příběh ten nejsmutnější na světě. A pokud vás někdo takový jednoho dne osloví, tak se omluvte, že prostě na seznamce nikomu posílat peníze nebudete.
Také si dejte pozor na lidi, kteří jsou nekoneční kecálci a slibují modré z nebe. Jediné, co po vás budou chtít, tak váš čas, případně fotky, nebo si s vámi dopisovat o intimnostech. Jednoduše to zase poznáte podle jejich chování a varovných signálů, o kterých si něco povíme níže.

Varovné signály, které hodně prozradí

Ne vždy jsou tyto varovné signály opravdu varovné a můžete někomu křivdit, ale nezapomínejte na to, že jste na seznamce a pokud to nevyjde s jedním uživatelem, je velká šance, že se již brzy seznámíte s někým dalším.

Útok na city a emoce

Po chvíli komunikace na vás protějšek zkusí nějaké smutné až mrazivé příběhy, nesnáze kvůli špatnému osudu a tak dále. Obvykle ještě dodá, že vás tím ale nechce vůbec zatěžovat, bude zdvořilý a tak dále. Již brzy to ale vyzkouší a nějakým způsobem z vás bude chtít dostat jakoukoliv finanční částku. S takovým člověkem se velice rychle rozlučte. Neztrácejte čas a neriskujte.

couple-1149143_640

Neochota sejít se

Lidí, kteří se na seznamce opravdu jen baví a pohrávají si s naivními protějšky je také hodně. Poznáte to například tak, že nabídnete osobní setkání. Obvykle se takový typ člověka rychle vzdálí a nebo přestane komunikovat. Někdy stačí jen nabídka k telefonátu, prostě se slyšet a uvidíte, že to opravdu nemá dál smysl.

Až velká anonymita některých lidí

Souvisí to částečně s předchozím typem lidí, kteří se nechtějí scházet. Na seznamkách je spousta uživatelů, kteří jsou prostě jakkoliv zadaní a nemohou se scházet, nebo jakkoliv riskovat průšvih doma. Takoví lidé obvykle tají své celé jméno, nedají vám na sebe ani žádný kontakt a pokud byste se s takovým člověkem chtěli sejít, tak uvidíte, jak ho to dokáže rozhodit.
Prostě jednoduše buďte vnímaví, nebuďte naivní a nenechte si hrát na city a emoce. Na seznamkách je tolik lidí, že pokud to nevyjde dnes, není nic ztraceno a můžete objevit osudový vztah hned s dalším uživatelem seznamky. Na seznamkách je totiž také spousta fajn a hlavně normálních lidí!