Kterou on-line seznamku vyzkoušet


Tak kterou? Máte nějaký tip? My ano, ale než vám svůj tip na jednu ze seznamek prozradíme, hodí se říct, že neexistuje v podstatě nejlepší seznamka. Jak to? Než vám řekneme další podrobnosti tak je potřeba si uvědomit jednu zásadní věc a to, že seznamování online je ve velké míře o štěstí na seznamce.

Největší neznamená nejlepší

Ano, nejlepší seznamka není. Totiž i na té nejmenší seznamce, která je třeba pouhou součástí nějakého tematického nebo komunitního webu, můžete objevit svůj osudový protějšek. Velkou roli v tom hraje náhoda, prostě štěstí, že se dva lidé potkají ve správnou chvíli na správném místě.
Třeba moje kamarádka se seznámila na seznamce randino.cz. V době, kdy se tam registrovala, bylo na této seznamce pouze několik desítek uživatelů, z toho lidí z Ostravy bylo pouze osm. A přesto ji pár dnů po registraci oslovil její stávající přítel, se kterým už jsou zhruba půl roku a opravdu měli velké štěstí už jen po stránce lokality, ale i toho, jaké záliby a koníčky je spojují, navíc oba se aktivně zajímají o zdravý životní styl.
Z toho plyne ponaučení, že opravdu nemá smysl preferovat nějakou seznamku před ostatními jen proto, že tam je víc uživatelů, nebo že je podle vás známější. Nejlepší variantou je kombinovat několik seznamek najednou a oslovit tak co nejvíc lidí online, kteří se chtějí také seznámit.

couple-2101606_1280

Kombinujeme různé seznamky

Ano, nejlepší je vyzkoušet rovnou několik seznamek. Založit si profil zabere pár minut, takže se rovnou zaregistrujte, pečlivě vyplňte všechny podstatné informace a nezapomeňte na fotku. Když máte hotovou registraci, tak se také pusťte do aktivního vyhledávání lidí podle předvoleb, které dokážou okruh lidí zúžit podle vašich preferencí.
Když budete na seznamkách noví, tak to chvíli trvá, než si prohlédnete všechny lidi podle svých preferencí. Až to ale uděláte, tak už stačí třeba každý druhý den pouze kontrolovat nově registrované uživatele od vaší poslední návštěvy, a to zabere opravdu jen několik minut. Prostě buďte aktivní na několika seznamkách najednou a uvidíte, že i na vás se brzy usměje štěstí!

Dejte si pozor na podvodné seznamky

Pozor si dejte pouze na podvodné seznamky, které se buď pouze tváří jako seznamky a přesměrují vás někam jinam, na jinou placenou seznamku, nebo seznamky, které jsou placené a je velice složité u nich následně zrušit automatické strhávání plateb z karty. Pokud si nejste jistí, kontrolujte v obchodních podmínkách nebo v kontaktech provozovatele. Obvykle se totiž nejedná o české provozovatele, nebo ano, ale mají sídlo někde v zahraničí (Anglie, Švýcarsko atd.).


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup