Kvalitní a prostorný botník ocení každá rodina

Předsíň je první místnost v bytě, kterou navštívíte, uskladníte si v ní veškeré vaše oblečení nebo osobní věci a říká se o ní, že je srdcem domova. Nemá sloužit na házení všech možných věcí na hromadu a ani jako skladiště, ale být vždy uklizená a připravená přivítat v ní všechny, kteří přijdu domů.
Největším problémem v chodbě – bývají boty, které nejenže zabírají spoustu místa, ale mnohdy je nadlidský úkol jich někam uklidit a umístit. Válet by se vám však nikde neměly, proto je dobré pořídit si botník, který ocení celá rodina včetně návštěv.
baleríny v botníku

Více párů bot než lidí v domácnosti

Nezáleží na tom, kolik lidí v domě bydlí, ale kolik bot vlastní!
Jistě víte, o čem je řeč. Každý člen domácnosti má hned několik druhů bot, které střídá při různých příležitostech. Ženy a jejich sbírka, jsou samozřejmě už samostatnou kapitolou. Při prvním pořízení botníku je dobré vybírat větší a takový, který boty i na oko schová. Není to jen díky designu, ale především, aby se zamezilo nepříjemnému pachu, který v sobě boty mají hlavně po delším nošení nebo v letním období.
Vyřešit situaci můžete i tak, že si místo klasického botníku koupíte velkou skříň, která bude samozřejmě v souladu s vaším prostorem v chodbě. Postačí, když bude mít mnoho poliček, ale jestli jste zruční, můžete si do ní přidělat i nějaké navíc. Uvidíte, že se vám taková skříň bude hodit mnohem více, než vyráběné botníky, které jsou snad čím dál tím menších rozměrů.
prázdná chodba

Domácí botník z palet

Ušetřit peníze a čas s hledáním, vám může domácí výroba vlastního botníku.
O všestrannosti palet jste jistě slyšeli už více než dost a i v tomto případě platí, že jejich účelovost a dlouhou výdrž můžete využít i ve vaší předsíni.
Abyste zamezili pohledu na vaše boty, můžete si přes něho dát nějaký závěs, který se vám do chodby bude nejen hodit, ale bude i velmi praktický. Vyzkoušejte si ho vyrobit i vy a uvidíte, že nebudete mít potřebu litovat tohoto šikovného rozhodnutí.