Vhodný do obývacího i dětského pokoje

Chcete si pořídit levné a zároveň kvalitní křeslo? Pak zajděte do antikvariátu, ale asi ani tam příliš nepořídíte. Levně ale můžete mít třeba sedací pytel.

Vhodný do obývacího i dětského pokoje

Koupě celé sedací soupravy je pro velkou většinou lidí docela velkou investicí, na kterou musí zpravidla šetřit i několik roků. Tedy alespoň v případě, že si chtějí pořídit domů něco kvalitního. Dají se samozřejmě koupit i levnější křesla a pohovky, ale v tom případě neočekávejte, že budou dlouhodobě pohodlné, či že vám vydrží tak dlouho, jak byste si představovali. V tomto případě cena rovná se kvalita. Alespoň tedy většinou. Tuto přímou úměru ale můžete porušit. Musíte však zapomenout, že budete mít ve svém obýváku klasická křesla.

Pohodlí na pláži

V módě už jsou totiž nějaký ten pátek vaky, které jsou krom jiných věcí zajímavé svou cenou, která je skutečně nízká. Za opravdu kvalitní sedací pytel zaplatíte jen něco přes tisícovku, což je násobně méně než za stejně kvalitní křeslo. Proto stojí za to o této koupi alespoň popřemýšlet.

Ergonomie

Standardní křeslo může být pohodlné i pár let, dokud se nevysedí. A to je chyba. Nekupujte si nábytek, aby fungoval pouze krátkou dobu, ale hodně dlouho. V tomto ohledu jsou na tom pytle daleké lépe, jelikož jsou vyrobené z materiálů, které se dokáží dokonale přizpůsobit vašemu tělu. To znamená, že ať si sednete, jak chcete, vždycky budete sedět správně. Pokud máte bolavá záda, tohle řešení je pro vás ideální. Ergonomické se dnes dělá takřka všechno, tak proč by takové nemohlo být i posezení.

Sedět se dá i pohodlněji

Pro děti

Vaky se vyrábějí v nepřeberném množství velikostních i barevných variant. Pokud máte zájem, můžete si koupit i vaky s rozličnými potisky. Do obývacího pokoje je lepší pořídit spíš jedno barevné schéma než experimentovat, ale v případě, že chcete vak koupit i do dětského pokoje, můžete trochu popustit uzdu své fantazii a vybrat něco opravdu hodně křiklavého. Ideální ale je nechat prostě svého potomka vybrat pytel, který se mu nejvíce zamlouvá. Vzhledem k tomu, že jsou vaky poměrně odolné, mohou si s nimi děti i hrát.