Ubytování v Praze

Plánujete letošní letní dovolenou v České republice? A proč ne rovnou v naším hlavním městě. Mi vám nabízíme krásné ubytování v hotelu na Praze 5. Jedinečné klidné místo pro váš odpočinek i pro cesty do okolí. Hotel má krásné moderní pokoje. Najde si tu místo člověk s nároky i jen ti co by chtěli přenocovat. Ubytování v hostelu v Praze 5 je ve třech možnostech.

Karlův most

  • V nabídce máme pro ty nejnáročnější apartmány, které jsou plně vybaveny. je to možnost ubytování na delší dobu a nebude vám nic chybět. Součástí apartmánu je kuchyňský kout, kde si budete moci uvařit. Apartmány jsou prostorově větší.
  • Další nabídkou ubytování jsou hotelové pokoje standard vhodné jak pro jednotlivce, tak pro páry a rodiny s dětmi.
  • Poslední variantou ubytování jsou pokoje economy, které jsou bez sociálního zařízení. Sociální zařízení je společné na chodbě. tyto pokoje jsou vhodné pro mladé lidi, kteří chtějí objevit kouzlo Prahy a v pokoji nebudou trávit moc času. Je to takový studentský přístup ubytování. Které určitě mnoho lidí ocení.

Součástí hotelu je velmi pěkná restaurace, která má i venkovní posezení. Určitě využijete příjemné prostředí venkovní zahrádky, kde si budete moci užít sluníčko. Příjemné na večerní posezení nebo jen tak s odpolední kávou. Restaurace nabízí možnost snídaní a polopenze. Snídaně jsou v bohatém švédském stylu. Kde si vyberete jak z teplého tak i ze studené kuchyně. Ráno je podávána čerstvě pražená káva, která vám dodá energii na celý den. S polopenzí je to jen na vás a domluvě s hotelem. Restaurace má celkem šedesát míst, takže se nemusíte bát, že by bylo plno.

pohled na Prahu

Ubytování si můžete rezervovat online na našich stránkách. Kde najdete všechny pokoje, kde u každého budete mít přesné vybavení, a velikost pokoje.
Praha je jedinečné město bohaté na památky, jako jsou Karlův most, Vyšehrad s krásným výhledem, Staroměstské náměstí s Orlojem, Národní muzeum a spousta dalších.