Reklamní tužku s potiskem rozhodně nepřehlédnete

Tužka provází lidstvo stovky let. Ať už se jedná o dřevěný výrobek s tuhou anebo o kuličkové pero, neexistuje domácnost, kde by se alespoň jeden exemplář nevyskytoval.
Osobní předmět – předměty, které vyjadřují naši jedinečnost a osobitost, jsou především oděvy. Kromě oblečení sem patří i hodinky, šperky (náramky, prsteny a řetízky) a dokonce i tužky. Tužka nebo pastelka a papír také lépe poukazují na smysl života – kreativitu. Kreslit a psát je mnohem tvořivější, než využívání výpočetní techniky a mobilních telefonů.

obyčejná tužka

Jeden z nejpoužívanějších předmětů v domácnosti – víte, že nejvyužívanějšími předměty v domácnosti jsou tužky a papír? Platí to již desítky let, a to i v dnešní „digitalizované“ době, kterou mnozí lidé považují za odcizující a neosobní. Jestliže chcete někoho obdarovat drobností, aby vás měl stále na očích, sáhněte po sadě tužek a per, které lze nechat vyzdobit jedinečným potiskem. Poměrně často lidé volí jako dárek sadu s potiskem ve formě trička, reklamní tužky Betmarks a hrnku. Vhodně zvolený motiv potisku udělá radost dětem i dospělým.

zápisník s tužkou

Klávesnice a dotykový displej nebo tužka – podobná analogie jako u papírové knihy a její elektronické obdoby. Bylo prokázáno na základě vědeckých experimentů, že informace psané tužkou nebo čtené z papírových knih si lépe zapamatujeme a zároveň se nám uchovají v paměti po dlouhou dobu, na rozdíl od těch elektronických. Držet v ruce tužku a psát po papíře má své jedinečné kouzlo, stejně tak to platí o malířském díle. Máme rozhodně lepší pocit z reálného obrazu na plátně, než z jeho elektronické kopie.
Lze ji nosit na různých místech – zastrčené v kapse u košile, položené ledabyle na stole, zapíchnuté v keramickém hrnku, v penálu, u kalendáře, u diáře, dokonce i za uchem. Někteří řemeslníci, např. truhláři nebo tesaři ji za ucho zastrkují často. Tužky zkrátka provází náš život doslova na každém kroku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup