Podle čeho vybírat kryt na telefon?

Vybrat si pouzdro na mobilní telefon se může zdát jako banální věc, nad kterou není zapotřebí nijak dlouze přemýšlet. Ovšem zdání může klamat. Na trhu je v současnosti tolik výrobců, že zorientovat se v nabídce může být občas docela náročné. Dříve se pouzdra na mobilní telefony vyráběly v konfekčních velikostech, neboť měly mobilní telefony téměř totožné rozměry. To samozřejmě dnes už neplatí.

Kryty na telefon

Ochranná pouzdra na mobilní telefon vám chrání peníze
Výhodou mobilních telefonů s jednoduchým operačním systémem a tlačítkovou klávesnicí byla nejenom vysoká výdrž baterie, ale i jejich odolnost. Pokud vám telefon spadl z vyšší výšky, většinou bylo následkem jen několik drobných, sotva mikroskopických oděrek. Chytré telefony jsou ale často vyrobeny z hliníkového těla, či skla, které je nesmírně náchylné na sebemenší poškození. Oprava takového telefonu je navíc finančně velmi náročná a mnohdy se majiteli nevyplatí do ní investovat.

Klasická pouzdra pro starší generace
Jedná se o pouzdra, která se většinou vyrábí z umělé kůže nebo podobně vyhlížejícího materiálu. Dalo by se říci, že se už jedná o variantu pro starší generace. Takové pouzdro na telefon je navíc poměrně široké, a tak se do kapsy od kalhot zkrátka nevejde. Majitelé těchto „old school“ pouzder tak musí poměrně často řešit problém kam s telefonem. Mnoho parády ale s takovým pouzdrem asi neuděláte.

Modré pouzdro

Plast v kombinaci s tvrzeným sklem
Asi nejčastější variantou je plastový kryt v kombinací s tvrzeným sklem na ochranu displeje. Tato silná dvojka dokáže telefon poměrně spolehlivě ochránit. Vyzkoušejte například pouzdro na iPhone 13 Pro Max, díky kterému bude telefon dokonale chráněn. U mobilních telefonů vyšší cenové kategorie může být i samotná oprava některé z jeho komponent velmi náročná, jejich majitelé by tedy měli těmto opravám co možná nejvíce předcházet.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup