Nejlepší Viagrou je vaše partnerka


Najít hodnou, milou, pozornou a milující partnerku není vůbec snadné. Přesto byste se o to měli snažit, protože to je ten nejlepší lék na všechny neduhy a vztahové problémy.

O co se postará moudrá, bystrá a šikovná partnerka

Zaregistruje vaše problémy, ale nebude vám je vyčítat – jestliže zaznamenáte problém s erekcí, vaše dívka zpozorní a dojde jí, že vás možná sužuje stres, pracovní přetížení, různé konflikty, mnoho povinností a další závažné psychické důvody. Sedne si s vámi ke stolu a svěříte-li se jí, uleví se vám a ona vám ještě bude nápomocná situaci řešit. Donese vám i některé adaptogenní bylinky, s nimiž se stres lépe zvládá a lze snáze docílit ztracené hormonální rovnováhy a produkce testosteronu, a to i bez Viagry na prodej.

milující partneři

Zavede vás do prodejny zdravé výživy – mnoho žen si dobře ví rady, jak se vhodně stravovat a nahradit mnoho potravinářských výrobků, které na náš stůl vůbec nepatří. V prodejnách zdravé výživy působí mnoho odborníků a vy se tu můžete dozvědět, čím nahradit maso a uzeniny, bílé pečivo, sladkosti, kofein a alkohol.

Prozkoumá vaše erotogenní zóny – šikovné partnerky dobře ví, jaká místa na vašem těle vám zvednou testosteron a umocní touhu po milování. Rozhodně to není jen penis. Vyzkoušejte například jemnou masáž prostaty, chodidel a dráždění středu pupíku.

muž a žena

Vzdá se svých parfémů – mnoho mužů ani neví, jak krásně voní zpocená ženská pokožka po procházce lesem nebo projížďce na kole. Je to skvělé afrodiziakum a vůně propoceného trička či spodního prádla vaší vyvolené dokonce uklidňuje psychiku.

Dopřeje vám dovolenou o samotě – mnohem lepší dovolená je ta, kde jste jen sami dva, a nikdo vás neruší svými projevy a komentáři. Klidně si dopřejte týden někde v horách, v pronajatém penzionu, a provozujte turistiku s tím, že si také ponecháte dostatek sil na milování. Na takových místech to bývá velmi intenzivní a krásný sex.