Mužské představy o sexu

Jsou poněkud zvrhlejší a náročnější než ty ženské? A do jaké míry se jim podaří si jich u partnerky i přesadit? Nutno vysvětlit, že co se týče sexuálního života, mužská fantazie pracuje na podstatně větší úrovni než ta ženská, která v tomto ohledu bývá o něco skromnější.

spánek na zádech

▪        SADO MASO

Ano, většině lidí se při této představě sexuálního zážitku přetočí oční bulvy. Muži však tento druh sexuálního prožitku láká a mnohdy si představují, jaké by to bylo, kdyby se jim jejich touhy splnili.
Pokud patříte mezi nich, musíte sami zhodnotit, jestli máte doma partnerku, která vám jich umožní přivést k realitě.
dvě ženy v posteli

▪        VYSNĚNÁ TROJKA

To je jedna z nejběžnějších představ, které mají muži v hlavě, pokud se řekne spojení „dokonalý sexuální styk“. Muže zajímá myšlenka, která se schovává za střídáním dvou žen na jejich toužebném těle.
Je však pravdou, že je mnoho žen ochotných k tomuto kroku se odhodlat a vyjít partnerovi vstříc.
V mnoha případech se jedná o kamarádku vaší partnerky, kterou zná a tak má jistotu, co od ní může čekat. Každopádně, ze statistik vyplývá, že každý druhý muž, by chtěl „trojku“ alespoň jednou v životě zažít.

▪        KÁMASÚTRA

Ne zbytečně, se tato kniha stala populární na několik desetiletí. A pořád se drží v hlavním zájmu mezi sexuálními potřebami.
Muži milují sex na tisíce způsobů a co milují ještě více je, pokud jim jejich partnerka splní vše, co by chtěli v posteli prožít. A nejen v posteli!
Polohy a způsoby milování, které se nachází v knize „Kámasútra“ jsou natolik lákavé, že jim muži nemůžou odolat. Pokud chcete na vaši partnerku vyvalit nápad s někdy až gymnastickými polohami, musíte si dávat pozor, abyste to s nadšením nepřepískli a neublížili si.
Mužem je prakticky jedno, jak sex bude probíhat. Ve své podstatě jim jde o to, aby byl. Ovšem to ještě neznamená, že nemají fantazii a že jejich představy v hlavě nepracují na plné obrátky.
Pánové, zkuste si někdy udělat více času na samotný akt a třeba i navrhnout vaší partnerce změnu, která někdy nemusí být vůbec špatná.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup