Materiál na 3D tisk

Rádi bychom Vám tímto způsobem představili náš sortiment. Jsme přesvědčeni, že už jste nepochybně někdy slyšeli o 3D tisku. Nyní máte možnost projít si některé naše nabídky materiálů, které jsou k tomu zcela nezbytné. Tak neváhejte a přečtěte si náš krátký článek.

Mechanika

3D tisk pryskyřice je zcela moderní formou realizace nepřeberné spousty projektů. Je to velmi elegantní řešení, jak získat například součástky k různým zařízením, které se nedají samostatně koupit. To ovšem není vše. Existuje mnoho různých náplní a některé z nich by Vás jistě překvapili. Jednou z velmi neobvyklých náplní do 3D tiskárny je například čokoláda. To ovšem není vše. Jsou určité materiály, které jsou třeba nevhodné na tvoření detailů. Pro podrobnější informace Vám vřele doporučujeme navštívit naše internetové stránky, kde se dočtete víc.

Nejuniverzálnější z materiálů je vlákno PLA neboli také polymléčná kyselina. Jedná se o polyester z rostlinných materiálů. Toto vlákno zajišťuje vysokou kvalitu tisku i při větším důrazu na detail. Tento typ plastového materiálu se ovšem nehodí na venkovní použití. Další z velmi kvalitní materiál pro 3D tisk je pryskyřice. Pokud budete tisknout pryskyřicí zajistíte si tak příjemně hladký povrch a velmi vysokou tvrdost tisknutého předmětu.

Tiskárna

Pokud byste si ovšem radši vybrali jiný materiál rádi bychom V8m doporučili PLA 3D tisk. Jedná se o velmi kvalitní polyester, který je ovšem, jako jeden z mála, v přírodě rozložitelný. Jedná se totiž o materiál, který se primárně vyrábí z kukuřice, cukrové třtiny nebo z brambor. No není to úžasné? Ano také si to myslíme.

Budeme rádi, když zavítáte na naše internetové stránky a sami vše zhodnotíte. Rovněž tam můžete nalézt naše kontaktní informace, kterých doufáme využijete v případě, že budete mít nedostatek informací nebo jakýkoliv dotaz.