Jednoduchá péče o bazénovou vodu

Každý majitel bazénu chce mít jistě své koupaliště nejen na první pohled čisté, ale také zdravotně nezávadné. Zejména, pokud se v něm koupou malé děti. Všichni víme, že si při svých divokých hrách sem tam i loknou. A strávit část prázdnin v posteli nebo na WC jistě není nic příjemného.
· Jak tedy docílit toho, aby byla voda naprosto perfektní?
· Co je k tomuto efektu vlastně zapotřebí?
To stačí říci jednou větou– pořídit si tablety do bazénu 5v1. Možná, že máte tu zkušenost, že pokud některá věc má vykonávat mnoho funkcí, pak nevykonává pořádně vlastně žádnou. Jistě znáte všechny ty multifunkční produkty, které nám strkají reklamy skrz televizní obrazovku.
sestry v bazénu.jpg

Skutečně viditelné výsledky

V tomto případě je to ale něco docela jiného. Multifunkční tablety do bazénu skutečně řeší několik problémů najednou.
1) Aktivní chlorve vodě bude mít stále ideální hodnoty. Příliš vysoká koncentrace není ze zdravotního hlediska vhodná. Při příliš nízké by se nedosáhlo žádného žádoucího efektu. Ideální hodnoty jsou 0,3 až 0,6 mg/l. Pro kontrolu koncentrace je vhodné používat Tester Cl.
2) V bazénové vodě nebudou žádné viditelné nečistoty, tudíž bude stále průzračná.
3) Vyřeší i začínající problémy, které zatím nevidíte. Jednou z jejích funkcí je i vločkovač. Dovede například odstranit vznikající a zatím neviditelnou řasu.
4) Udrží pH na ideálních hodnotách. Což je 6,8 až 7,6. Nižší nebo vyšší hodnoty by znemožnily udržovat vodu v bezvadném stavu.
5) Opticky projasní vodu a zabrání problémům s její tvrdostí tím, že stabilizují ionty vápníku.
kapka nad hladinou.jpg
Aplikace je velice jednoduchá. Stačí jedna až dvě tablety na dvacet až třicet tisíc litrů bazénové vody. Toto dávkování vydrží po dobu pěti až deseti dnů. Jedná se o kvalitní a moderní přípravek, který je vyroben v souladu s předpisy, týkající se ochrany životního prostředí i našeho zdraví.