Jak být skutečně dobrým pomocníkem při „balení“

Skutečnou arénou dohazovačů je bar. Ženy se zde shlukují, protože se chtějí pobavit. Pokud jim neposkytnete tu pravou zábavu, budou se snažit od Vás utéct. V případě, že by tato situace nastala, vy – dohazovač gentleman se nesmíte vzdát a hodit flintu do žita. V baru se zdržují další krásky, které určitě Vaši společnost ocení. Správný dohazovač musí umět podpořit a popohnat.
dav na koncertě
Zde je 5 rad, které by Vám Vaše dohazovačství měly usnadnit:
1. Buďte jemní
Správný dohazovač jde bez povšimnutí. Jak řekl Shakespeare: Celý svět je jeviště a vy jste herci. Důležité je vědět, kdy se přidat a konverzovat, kdy zůstat a pokračovat v konverzaci a kdy odejít. Podstatné je ostražité čtení ve výrazech tváří a celkové vyhodnocení atmosféry a situace. Věřte tomu, že vůbec nejhorší zjevení v baru jsou pod obraz opilí kamarádi, kteří se pokoušejí vzájemnou spoluprací ohromit své vyvolené.

2. Mluvte se všemi
Nejdůležitější úlohou dohazovače je, aby se stal jakýmsi koordinátorem celé akce. Vy jste ten člověk, který se nebojí přiblížit ke skupině dívek, pozdravit a představit sebe a svého přítele.
muž anděl
3. Vědět, kdy odejít
V okamžiku, kdy cítíte, že lidé, se kterými debatujete, jsou nezajímaví nebo nesdílní, omluvte se a odejděte. V případě, že Vám dává žena jednoslovné odpovědi a neustále upozorňuje na to, že se musí vrátit ke svým přátelům, pravděpodobně se necítí ve Vaší společnosti dobře. Ženy jsou občas příliš zdvořilé a tak s Vámi i přes tuto skutečnost vedou dále nezáživný rozhovor. V případě, že by se jí Váš přítel líbil a opravdu se bavila, bude se smát jeho vtipům a dotýkat se jeho rukou. Určitě nebude pevně svírat v ruce svůj drink a signalizovat svým přátelům, aby ji přišli zachránit. V podstatě se nemusíte ani omlouvat, stačí, když prohodíte směrem ke svému příteli Pojďme si dát drink. Přílišná vytrvalost rozhodně není efektivní k tomu, abyste svému příteli pomohl sbalit atraktivní dívku.

4. Prezentujte i sami sebe
Nevyzdvihujte pouze výborné vlastnosti svého svěřence, prezentujte dobře také sám sebe
Nejlepší věc, kterou můžete jako dohazovač udělat je, že vystupujete jako milý sympaťák, takže i Váš přítel vypadá jako milý sympaťák. Žena si určitě pomyslí Má normální přátele, takže i on sám bude normální. Ptejte se na otázky, udržujte oční kontakt, nepřerušujte ostatní, když mluví. Vašim úkolem je pouze doplnit osobnost Vašeho přítele, ne jej překonat.

5. Party
To nejlepší co můžete udělat, abyste zaujali je rozhodně udržovat mezi lidmi legraci a zapojit do Vaší zábavy víc a víc lidí. Tvým úkolem je udržet party tak, aby se mohly začít dít opravdu pikantní věci.